EaseUS Backup Center

Kup nyní VYLEPŠIT NYNÍ
Stáhnout

Jak používat?

Přihlásit se

Za prvé, uživatel se musí přihlásit na serverovou stránku z konzoly. Níže je přihlašovací okno. Zadáte přímo IP adresu nebo vyhledáte server ze sítě ve stromové struktuře, obě možnosti fungují.

EaseUS Backup Center Login Window

Hlavní okno

Levý panel obsahuje hlavní funkce a operace jsou zobrazeny v pravém panelu..

EaseUS Backup Center Main Window

Přidat počítač

Existují 3 různé způsoby, jak přidat počítač(e), přidat 1 počítač nebo hromadně přidáním více počítačů výběrem ze sítě se stromovou strukturou nebo importováním z txt souboru. Pro každé z nich musíte vyplnit administrátorský účet s uživatelským jménem a heslem.

EaseUS Backup Center Add Computer

Přidat skupinu

Pro nasazení úkolu je skupina volitelná, nasazení úkolu klientovi bez jeho zařazení do skupiny je povoleno. Ale vzhledem k tomu, že je potřeba spravovat desítky počítačů a rozdělit různé zálohovací úkoly, rozdělení klientů do různých skupin bude určitě snadné.

EaseUS Backup Center Add Group

Vytvoření úlohy zálohování

Po přípravě klientů je jediným úkolem před nasazením vytvoření úloh zálohování. Můžete zde měnit nejen obsah zálohování a cílové úložiště, ale také plánovat, původní pravidlo pro vymazání image a možnosti zálohování lze přizpůsobit.

EaseUS Backup Center Create Backup Task

Nasadit úlohu

Zvolte zálohovací úlohu a rozhodněte, které klienty/skupiny přiřadíte, nebo vyberte klienty/skupiny a přiřaďte jim úlohu, obojí je správný postup.

EaseUS Backup Center Deploy Task

Stav zálohování

Po nasazení zálohovacího úkolu může uživatel vždy zkontrolovat stav a výsledek zálohování z jakékoliv strany konzoly.

EaseUS Backup Center Backup Status

Protokoly

Zvolte záznam jednotlivého protokolu pro detailní kontrolu nebo export/odstranění. Vemte prosím na vědomí, že protokoly nebudou vymazány, dokud je ručně neodstraníte.

EaseUS Backup Center Logs