Jste připraveni na situaci, kdy dojde ke ztrátě dat?

EaseUS Data Recovery Wizard obnoví ztracená data po smazání, formátování, ztrátě oddílů, selhání operačního systému nebo napadení virem.

Kompletní software EaseUS Data Recovery Wizard, vše v jednom

EaseUS Data Recovery pro všechny typy paměťových médií

Spravujte všechny typy paměťových médií Udejte typy souborů, které potřebujete obnovit

Pouze 3 jednoduché kroky k rychlému obnovení vašich ztracených dat

EaseUS Data Recovery Wizard umožňuje také akutní obnovu dat, stejně snadnou jako několik kliknutí. Žádná předchozí zkušenost s obnovou není potřeba.

3 step to recover your data

Nabízíme nejlepší péči o vaše ztracená data

Bezrizikový EaseUS Data Recovery Software umožňuje snadno projít celý proces obnovy, jak by to mělo být, a zachrání vaše ztracené soubory okamžitě, jakmile dojde ke ztrátě dat.

 
 • Jednoduchý, ale výkonný Data Recovery Wizard

  Jasné a intuitivní uživatelské rozhraní nasměruje úspěšné obnovení krok za krokem. Rychlé skenování a hluboké skenování zajišťují přesné nalezení nejvíce ztracených dat.

 • 100% bezpečné a bezproblémové

  EaseUS Data Recovery Software 100% bezpečně obnoví ztracené soubory po různých typech selhání z různých zařízení, aniž by došlo k přepsání původních dat.

 • Zobrazte si náhled před obnovením

  Před skenováním určete typy souborů, které chcete obnovit. Pro jasnější načtení a náhled ztracených souborů vyhledávejte podle jména/typu/data, abyste zajistili efektivní obnovu.

 • Zaváděcí média pro nouzové situace

  Zaváděcí médium je navrženo tak, aby řešilo zaváděcí problémy systému při spuštění procesu obnovy.

  Zvláště pro ztracená data uložená na systémovém disku je Průvodce obnovením dat pomocí zaváděcího média mnohem bezpečnější k obnově smazaných souborů v případě poškození sekundárních dat.

Srovnání verzí

Speciální nabídka

Ocenění

 •  Umožňuje obnovit data z pevného disku, jednotek USB, paměťových karet a dalších úložných zařízení. 

 •  Data Recovery Wizard od EaseUS je snadno použitelný, je to jednoduché řešení pro obnovu ztracených dat a souborů. 

 •  Software pro obnovu dat zdarma může obnovit náhodně smazané soubory, stejně jako data z poškozených nebo formátovaných pevných disků. 

 •  EaseUS Data Recovery Wizard Professional je užitečný a pokročilý software pro obnovu dat. 

       

Uživatelé říkají

 • Mid Wales        

   Výborný produkt! Jsem učitel a myslel jsem si, že jsem ze svého externího pevného disku ztratil více než deset let školní práce, dokud jsem nekoupil tento produkt. Stojí za každé penny. Děkuji mnohokrát. 

 • Rick Briones        

   Tím jsem se nakonec zachránil. Neúmyslně jsem vymazal ISYE335 z USB a to nebylo nikde k nalezení. Našel jsem tento software, zkusil ho a dostal své soubory zpět. SKVĚLÝ!!! Velmi doporučuji. 

 • Mark Maack        

   Koupil jsem váš software poté, co v Best Buy Geek Squad řekli, že nemohou obnovit údaje z mého flash disku. Váš software pro obnovu fungoval skvěle a ušetřil mi několik týdnů práce. Váš software je úžasný. Zachránili jste mě. 

 • Stephen J. Bridges        

   Byl jsem před ztrátou 1,6 TB cenných dat a váš produkt mě zachránil. Tradiční nástroje, jako je TestDisk, neměly na pevném disku žádný úspěch. Váš nástroj mi však zachránil více než 603000 chybně pojmenovaných souborů!